Przewóz pianin i fortepianów

Szukasz firmy oferującej transport fortepianu w Warszawie? Nie wiesz, jak przewieźć swoje pianino, jednak nie chcesz zlecić temu komukolwiek, bo zależy Ci na szczególnej ostrożności przy transporcie cennego i ciężkiego instrumentu?

Nie mogłeś trafić lepiej. Jako jedni z nielicznych specjalizujemy się w transporcie fortepianów i pianin. Jak nikt inny wiemy, że ich przewóz ze względu na gabaryty oraz ciężar, a nierzadko również bardzo wysoką wartość, wymaga szczególnych umiejętności. Niezależnie od wartości materialnej czy sentymentalnej Twoje instrumenty potraktujemy z najwyższym szacunkiem i uwagą. Zaufaj nam, mamy ponad 70 lat doświadczenia w tym fachu. Nawet brak windy w bloku, z którego zabieramy fortepian do transportu czy konieczność znoszenia instrumentu po schodach również nie stanowią dla nas problemu.

Oprócz pianin i fortepianów podejmiemy się transportu innych instrumentów, takich jak organy, klawesyny czy harfy. Trudne i wymagające zlecenia nie stanowią dla nas problemu. Pragniemy podkreślić, że świadczymy nasze usługi nie tylko podczas przeprowadzek prywatnych: jednym z naszych stałych klientów od lat jest Uniwersytet Muzyczny im. F. Chopina w Warszawie i Filharmonia Narodowa w Warszawie. To najlepsza rekomendacja i dowód najwyższego stopnia zaufania.

przewóz fortepianów warszawa

Planujesz przeprowadzkę? Zadzwoń do nas (22) 664 30 30 lub +48 693 169 661