Przechowywania rzeczy

Oferta magazynowania rzeczy jest skierowana głównie do klientów indywidualnych. Remont, brak miejsca, przeprowadzka – wszystko to może przysporzyć dużo kłopotów ze znalezieniem odpowiedniej przestrzeni dla mebli, sprzętów czy innych elementów wyposażenia mieszkania lub biura. Dlatego też firma Połeć wychodzi naprzeciw potrzebom swoich Klientów, zapewniając profesjonalne magazynowanie – zarówno w zakresie realizowanych przez nas usług przeprowadzkowych, jak również w innych, nagłych, sytuacjach.

Nasza warszawska przechowalnia rzeczy pozwala na magazynowanie różnego rodzaju mebli i sprzętów, które będą w pełni bezpieczne, również w perspektywie dłuższego przechowywania. Składujemy wyposażenie w optymalnych warunkach i jesteśmy bardzo elastyczni jeżeli chodzi o czas magazynowania. W zakres naszych usług wchodzi również pakowanie mebli w celu zabezpieczenia ich – nie tylko na okres przechowywania, ale także w czasie transportu. Zapewniamy kompleksowe realizowanie zleceń, spełniając największe oczekiwania naszych Klientów – zapraszamy do kontaktu i przedstawienia nam swoich potrzeb.

Szczegółowe ustalenia odnośnie warunków magazynowania zawarte są w podpisywanej umowie. Obejmują one między innymi: czas przechowywania – (magazynowanie krótko lub długoterminowe), listę przechowywanych rzeczy i opłaty za magazynowanie. Możliwe jest przechowywanie zarówno pojedynczych rzeczy, jak też wyposażenia całego mieszkania. Koszt magazynowania ustalany jest indywidualnie i zależy on głównie od ilości rzeczy oraz czasu ich przechowywania.

transport fortepianu

Planujesz przeprowadzkę? Zadzwoń do nas (22) 664 30 30 lub +48 693 169 661