Magazynowanie podczas przeprowadzki

Często jest tak, że podczas przeprowadzki rzeczy gromadzą się odwrotnie proporcjonalnie do przestrzeni, którą mamy do dyspozycji. Wie o tym każdy, kto chociaż raz zmieniał miejsce zamieszkania lub robił generalny remont. W takich sytuacjach, gdy brakuje Ci miejsca na sprzęty czy przedmioty codziennego użytku, oferujemy usługi przechowywania rzeczy w naszych magazynach.

Bezpieczeństwo mienia

Nasz magazyn zlokalizowany jest w Warszawie. Niezależnie od liczby i gabarytów Twoich przedmiotów gwarantujemy najlepsze, a przede wszystkim bezpieczne warunki ich magazynowania. Możliwe jest przechowywanie zarówno pojedynczych rzeczy, jak i całego wyposażenia mieszkania.

Elastyczny czas wynajmu magazynu

Nie musisz się martwić o czas przechowywania mebli i innych rzeczy. Nie mamy stałych pakietów, nie określamy z góry czasu, w którym możesz z naszą pomocą przechowywać swoje mienie: proponujemy elastyczne warunki wynajmu przestrzeni magazynowej i indywidualnie podchodzimy do każdego klienta, szanując jego potrzeby. Oferujemy magazynowanie zarówno krótko-, jak i długoterminowe.

Indywidualne ustalenia

Warunki magazynowania – czas przechowywania, lista rzeczy i opłaty za magazynowanie – zostaną szczegółowo opisane w podpisanej umowie. Koszt ustalany jest indywidualnie i zależy on głównie od liczby rzeczy oraz czasu ich przechowywania.

transport fortepianu

Planujesz przeprowadzkę? Zadzwoń do nas (22) 664 30 30 lub +48 693 169 661