Połeć - firma z tradycjami

Połec przeprowadzki – firma Transportowa “Połeć” jest warszawską firmą rodzinną, działającą na rynku od 1955 roku. Początkowa działalność obejmowała przede wszystkim transport mebli oraz instrumentów, co wykonujemy do dnia dzisiejszego. Rozbudowa floty pozwoliła nam rozpocząć również działalność związaną z przeprowadzkami firm i osób prywatnych.

Oferujemy pełen zakres rozwiązań transportowych dostosowanych do potrzeb każdego zleceniodawcy. Do grona naszych klientów należą nie tylko instytucje i firmy (m.in. Akademia Muzyczna, Filharmonia Narodowa, Uniwersytet Warszawski czy Totalizator sportowy sp. z o.o.), ale również liczni klienci indywidualni.

Zapraszamy do współpracy!

połec przeprowadzki
polec-przeprowadzki

Firma Połeć to firma z wieloletnimi tradycjami w zakresie transportu instrumentów. Zdjęcie wykonane w latach 70-tych w Żelazowej Woli.

Dysponujemy flotą nowoczesnych pojazdów, stwarzających bezpieczne warunki przewozowe. Wśród naszych samochodów znajdują się meblowozy z tapicerowanym wnętrzem chroniącym ładunek przed uszkodzeniem. Auta wyposażone są w pasy mocujące oraz windy. Posiadamy samochody o różnej wielkości i ładowności, dzięki czemu jesteśmy w stanie zagwarantować szybki, niezawodny i bezpieczny transport w zależności od potrzeb klienta.

W celu bezpiecznego załadunku i rozładunku rzeczy w czasie przeprowadzki oraz sprawnego jej przebiegu nasi pracownicy wyposażeni są w odpowiedni sprzęt:

– pasy do noszenia ciężkich rzeczy
– wózki transportowe
– narzędzia do skręcania, rozkręcania mebli
– szyny do transportu fortepianów

Nasze licencje i certyfikaty

połec przeprowadzki licencja
połec przeprowadzki certyfikat

Planujesz przeprowadzkę? Zadzwoń do nas (22) 664 30 30 lub +48 693 169 661