Zadzwoń do nas:(22) 664 30 30 lub +48 693 169 661

Gdzie przechowywać rzeczy na czas przeprowadzki?

Przeprowadzka to spore przedsięwzięcie organizacyjne, które wymaga nie tylko czasu, energii, ale i niejednokrotnie mocnych nerwów. Aby oszczędzić sobie niepotrzebnego zamieszania i stresu, warto odpowiednio wcześniej podjąć stosowne działania polegające na m.in. wyznaczeniu konkretnego terminu przeprowadzki czy wynajęciu sprawdzonej firmy przeprowadzkowej. Jeśli dodatkowo nie możesz przetransportować swoich rzeczy bezpośrednio pod nowy adres, musisz jeszcze zastanowić się, gdzie będziesz je przechowywać. Znalezieniem odpowiedniej przestrzeni dla mebli, sprzętów czy innych elementów wyposażenia mieszkania lub biura to spore wyzwanie. Okazuje się jednak, że i w tym przypadku możesz liczyć na wsparcie.

Magazynowanie przedmiotów przy przeprowadzce

Magazynowanie rzeczy w czasie przeprowadzki to jedna z usług realizowanych przez naszą firmę, która okazała się niezwykle przydatna dla naszych klientów (głównie indywidualnych). Nie zawsze mają oni możliwość wprowadzenia się od razu do nowego mieszkania czy biura. Wówczas pojawia się dylemat: gdzie składować cały dobytek, który czasami zajmują bardzo dużo miejsca? Rozwiązaniem jest nasza warszawska przechowalnia, w której zmieści się wszystko, co do tej pory wypełniało twoje mieszkanie czy biuro. Magazynujemy różnego rodzaju meble, instrumenty, sprzęty i urządzenia itd.

Usługi z zakresu magazynowania przedmiotów realizujemy z dbałością o wysoki poziom bezpieczeństwa. Przechowujemy rzeczy w odpowiednich warunkach, dlatego też nie ma obaw o ewentualne zniszczenie czy kradzież. Wcześniej — na życzenie klienta — możemy je stosownie zabezpieczyć, aby nie doszło do żadnych uszkodzeń również w czasie transportu. Magazynowanie odbywa się zarówno w ramach krótkoterminowych, jak i długoterminowych umów.

Usługa z tego zakresu jest skierowana przede wszystkim do osób przeprowadzających się, ale nie tylko. Można z niej skorzystać w wielu innych sytuacjach życiowych, np. w przypadku remontu, wyjazdu zagranicznego czy każdej innej sytuacji, kiedy niepotrzebne jest bezpieczne miejsce do przechowania dobytku. Jeśli więc jesteś zainteresowany naszą ofertą, zapraszamy do kontaktu.